Hakkımızda

Ekonomik Şarj Nedir ?

Ekonomik Şarj alışverişin en enerjik halidir ! Tüm Türkiye’de yüzlerce ürün ile, yenilenebilir enerjiye ilgi ve ihtiyaç duyan müşterilere sadece ürün değil, aynı zamanda çözüm sunan çevrim içi bir alışveriş merkezidir.

Nasıl katılabilirim ?

Ekonomik Şarj’a kayıt yaparak, sitemizi ziyaret ederek veya mobil uygulamamızı indirerek kolaylıkla katılabilirsin. Eğer kayıt yaparsan indirimlerimizden veya yeni ürünlerimizden haberdar olman için sana mail ile bilgilendirme sağlayabiliriz. Bu arada bilgilerini bizimle güvenle paylaşabilirsin. Çünkü gizlilik politikasında bildirdiğimiz gibi kişisel bilgilerin üçüncü kişiler ile paylaşılmaz ve sende saklı kalır. Ayrıntılar için ‘’ Gizlilik Politikası’’ linkimize bakabilirsin.

Ekonomik Şarj güvenli midir?

Ekonomik Şarj modern çevrim içi mağazaların kullandığı güvenlik duvarları ile çevrili, güvenli bir alan sunuyor. Ekonomik Şarj ile tüm değerli müşterilerimize ekonomik ve güvenilir bir alışveriş ortamı sağlamak için çalışıyoruz. Kredi kartı veya sanal kart ile ödeme yapmak istersen, Ekonomik Şarj en modern güvenlik duvarı ile sarmalandı, güvenle alışverişini yapabilirsin.

Sipariş verdiğim zaman nasıl yardım alabilirim ?

Siparişinle ilgili en hızlı yardım için, mağazamızın telefon numarası ile iletişim kurabilirsin. Bizimle iletişim kurmanız içinde sadece müşterimiz olman gerekmiyor. Yenilenebilir Enerji ile ilgili ihtiyaç duyduğun bir bilgi için bizimle irtibat kurmaktan çekinme lütfen. Tüm ekibimizle elimizden gelen yardımı sunmaya hazırız. Müşteri Danışmanımıza hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsin.

Ekonomik Şarj’ın iade politikası nasıldır ?

Müşteri memnuniyetini %100 sağlamak için çaba gösteriyoruz. Herhangi bir sebeple siparişten memnun kalmazsa müşterimiz, satın aldığı ürünü iade edebilir. Daha detaylı bilgiliyi ‘’İade Politikası’’ dan ulaşabilir ve merak ettiğin sorular için bizi arayabilirsin.

Bir ürünü nasıl iade edebilir veya değiştirebilirim ?

Ekonomik Şarj’dan aldığın üründen tamamen memnun olmanı isteriz, fakat üründen memnun değilsen, sağladığımız hizmetin %100 mükemmel olması gerekiyor. Bunun için iade politikasında olduğu standartlarda ürünü sizden geri alarak para iadesi yapıyoruz veya ürününüzü değiştirebiliyoruz.

Ekonomik Şarj’da nasıl ödeme kabul ediyor ?

Beğendiğin ürünleri satın almak Ekonomik Şarj’da çok kolay ve güvenli. AXESS, Bonus, CARD Finans, Maximum, WORD gibi kredi kartları ile kolaylıkla alım yapabilirsiniz. Kredi kartı ile alışverişte 9 taksit imkanı sunuyoruz. Ayrıca havale ile yapacağın ödemelerde peşin fiyatına %5 indirimden anında yararlanabilirsin. Veya ben ürünü görmeden satın almam diyorsan kapıda ödeme yöntemi ile ürünün sana teslimi sırasında peşin olarak ödemeni yapabilir ve ürününü keyifle kullanmaya başlayabilirsin.

Ekonomik Şarj nerelere ürün gönderebilir ?

Ekonomik Şarj, Türkiye’nin her yerine ürün gönderebilir. Fakat hayalimiz yurt dışı ile bağlantı kurup oralara da ürün ve hizmetlerimizi ulaştırabilmektir. Bunun için çok çaba harcıyoruz.

Gönderi süresi ne kadar sürüyor ?

Siparişlerinizin gönderimini en geç 1 hafta içerisinde yapıyoruz. Genellikle iki iş günü içerisinde ürünler müşterilerimizin elinde olacak şekilde sistemimiz işlemektedir. Ürünlerimizi en uygun müşterimize sunabilmemiz için geliştirdiğimiz stok yönetimi ve ulaşım stratejimiz için bazı ürünlerin gönderimi 1 haftayı bulabilmektedir. Eğer acil olarak ürünlerinizin elinize ulaşmasını istersen, bizimle irtibata geçebilirsin. Hızlı gönderi için tüm koşullarımızı limitlerine kadar zorlayacağız.

Müşteri memnuniyeti…..

Bizimle temas kuran müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çok çabalıyoruz. Eğer bizden aldığınız ürün ve hizmetten memnun kaldıysan, arkadaşlarına bizi tavsiye etmen hem bizim büyümemiz, hemde yenilenebilir enerji sektörünün geleceği için çok önemli.

Ürünlerinizi keyifle kullanmanız dileğiyle……